Location : Home > T > TNPW0603158RBETA
TNPW0603158RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603158RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603158RBETA Thin Film Resistors - SMD 158ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0603158RBETA RES SMD 158 OHM 0.1 1/10W 0603 1503200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW0603158RBETA Thin Film Resistors - SMD 158ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0603158RBETA Thin Film Resistors - SMD 158ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd