Location : Home > T > TNPW0603147KBETA
TNPW0603147KBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603147KBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603147KBETA RES 147K OHM 1/10W 0.1 0603 7221 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW0603147KBETA Thin Film Resistors - SMD 147Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW0603147KBETA Thin Film Resistors - SMD 147Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0603147KBETA Thin Film Resistors - SMD 147Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com