Location : Home > T > TNPW060313K3BETA
TNPW060313K3BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW060313K3BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW060313K3BETA Thin Film Resistors - SMD 13.3Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW060313K3BETA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW060313K3BETA RES SMD 13.3K OHM 0.1 1/10W 1441100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited