Location : Home > T > TNPW0603121RBETA
TNPW0603121RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603121RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603121RBETA Thin Film Resistors - SMD 121ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW0603121RBETA RES SMD 121 OHM 0.1 1/10W 0603 985300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW0603121RBETA Thin Film Resistors - SMD 121ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd