Location : Home > T > TNPW0603118KBEEA
TNPW0603118KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603118KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603118KBEEA RES SMD 118K OHM 0.1 1/10W 0603 500400 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW0603118KBEEA Thin Film Resistors - SMD 118Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0603118KBEEA RES SMD 118K OHM 0.1 1/10W 0603 605600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.