Location : Home > T > TNPW0402777RBEED
TNPW0402777RBEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0402777RBEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0402777RBEED RES SMD 777 OHM 0.1 1/16W 0402 1002100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW0402777RBEED RES SMD 777 OHM 0.1 1/16W 0402 896900 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW0402777RBEED Thin Film Resistors - SMD 777ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW0402777RBEED Thin Film Resistors - SMD 777ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com