Location : Home > T > TNPW04026K49BETD
TNPW04026K49BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04026K49BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04026K49BETD RES SMD 6.49K OHM 0.1 1/16W 883600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW04026K49BETD RES 6.49K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW04026K49BETD RES 6.49K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW04026K49BETD RES SMD 6.49K OHM 0.1 1/16W 883600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW04026K49BETD RES SMD 6.49K OHM 0.1 1/16W 778400 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW04026K49BETD RES 6.49K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPM55B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 55W