Location : Home > T > TNPW040251K1BEED
TNPW040251K1BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040251K1BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040251K1BEED Thin Film Resistors - SMD 51.1Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW040251K1BEED RES SMD 51.1K OHM 0.1 1/16W 889300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040251K1BEED RES SMD 51.1K OHM 0.1 1/16W 784100 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.