Location : Home > T > TNPW04024K02BEED
TNPW04024K02BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04024K02BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04024K02BEED N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW04024K02BEED Thin Film Resistors - SMD 4.02Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW04024K02BEED RES SMD 4.02K OHM 0.1 1/16W 898500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW04024K02BEED RES SMD 4.02K OHM 0.1 1/16W 793300 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.