Location : Home > T > TNPW040247K5BETD
TNPW040247K5BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040247K5BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040247K5BETD Thin Film Resistors - SMD 47.5Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW040247K5BETD RES SMD 47.5K OHM 0.1 1/16W 1003800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW040247K5BETD RES SMD 47.5K OHM 0.1 1/16W 1003800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040247K5BETD RES SMD 47.5K OHM 0.1 1/16W 1522800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com