Location : Home > T > TNPW040245K3BETD
TNPW040245K3BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040245K3BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040245K3BETD RES SMD 45.3K OHM 0.1 1/16W 1004100 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW040245K3BETD RES SMD 45.3K OHM 0.1 1/16W 1004100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040245K3BETD RES SMD 45.3K OHM 0.1 1/16W 1523100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW040245K3BETD RES 45.3K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPS52 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 5V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input