Location : Home > T > TNPW040242K7BEED
TNPW040242K7BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040242K7BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040242K7BEED Thin Film Resistors - SMD 42.7Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW040242K7BEED RES SMD 42.7K OHM 0.1 1/16W 694900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040242K7BEED RES SMD 42.7K OHM 0.1 1/16W 589700 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW040242K7BEED Thin Film Resistors - SMD 42.7Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd