Location : Home > T > TNPW0402330RBETD
TNPW0402330RBETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0402330RBETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0402330RBETD RES 330 OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0402330RBETD RES 330 OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW0402330RBETD RES 330 OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW0402330RBETD 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW0402330RBETD RES SMD 330 OHM 0.1 1/16W 0402 898500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC50A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.05V +/-12V 50W