Location : Home > T > TNPW04022K05BEED
TNPW04022K05BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04022K05BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04022K05BEED Thin Film Resistors - SMD 2.05Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW04022K05BEED RES 2.05K OHM 1/16W 0.1 0402 15187 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW04022K05BEED Thin Film Resistors - SMD 2.05Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW04022K05BEED Thin Film Resistors - SMD 2.05Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd