Location : Home > T > TNPW0402267RBETD
TNPW0402267RBETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0402267RBETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0402267RBETD Thin Film Resistors - SMD 267ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW0402267RBETD Thin Film Resistors - SMD 267ohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW0402267RBETD 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW0402267RBETD RES SMD 267 OHM 0.1 1/16W 0402 899600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.