Location : Home > T > TNPW040222K6BETD
TNPW040222K6BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040222K6BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040222K6BETD RES SMD 22.6K OHM 0.1 1/16W 1007700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW040222K6BETD RES SMD 22.6K OHM 0.1 1/16W 1007700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040222K6BETD RES SMD 22.6K OHM 0.1 1/16W 1526700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1105840000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 600W