Location : Home > T > TN15P40R0FE
TN15P40R0FE
Share on FacebookShare on Facebook
TN15P40R0FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TN15P40R0FE Thin Film Resistors - Through Hole 15watt 40ohm 1 50ppm 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TN15P40R0FE 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TN15P40R0FE Thin Film Resistors - Through Hole 15watt 40ohm 1 50ppm 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TN15P40R0FE Thin Film Resistors - Through Hole 15watt 40ohm 1 50ppm 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103221 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 220 OHM 10SIP