Location : Home > T > TMSDVC5402PGE100G4
TMSDVC5402PGE100G4
Share on FacebookShare on Facebook
TMSDVC5402PGE100G4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TMSDVC5402PGE100G4 N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-204LCDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 156.25MHz, 161.1328125MHz, 187.5MHz, 155.52MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-204LCDI8 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85KC-0029CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 155.52MHz 6-CLCC
1439395 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CABLE 3POS
1439395 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330HV-07-01 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330HV-07-01 NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SY56028XRMG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 4.5GHz 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF?
SY56028XRMG IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY56028XRMG MICRELINC 3995 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
SY56028XRMG MicrelInc 23500 2014 32-MLF?¡ê¡§5x5¡ê? Yuelaideng International Ltd(yuelaideng@163.com)
SY56028XRMG NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3DV85KC-0011CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz, 644.5313MHz 6-CLCC
2305B-1PGG8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8TSSOP
WM8904ECS/R Integrated Circuits (ICs) Interface - CODECs Stereo Audio Interface 36-W-CSP (2.65x2.53)
WM8904ECS/R WOLFSON 3609 16+ WCSP-36 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
89H16NT16G2ZAHL IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71V424L15YG8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MBIT 15NS 36SOJ
71256SA12YG Distributor 234470 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
71256SA12YG 37664 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
87332-2220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
87332-2220 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87332-2220 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
87332-2220 Molex Connector Corporation 147750 2016+ CONN HEADER 22POS 2MM VERT SMD Unitronix Electronics Limited
87332-2220 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN HEADER 22POS 2MM VERT SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
890-18-023-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-023-10-002101 Preci-Dip 147730 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-023-10-002101 Preci-Dip 278350 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com