Location : Home > T > TM8W105K020UBA
TM8W105K020UBA
Share on FacebookShare on Facebook
TM8W105K020UBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TM8W105K020UBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 20volts 10 W case MAP Hi-Rel Learn 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TM8W105K020UBA Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TM8W105K020UBA CAP TANT 1UF 20V 10 0805 86088 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TM8W105K020UBA 659875 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd