Location : Home > T > TM8R106K010UBA
TM8R106K010UBA
Share on FacebookShare on Facebook
TM8R106K010UBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TM8R106K010UBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10volts 10 R case MAP Hi-Rel Lear 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TM8R106K010UBA CAP TANT 10UF 10V 10 0805 54015 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TM8R106K010UBA 659875 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd