Location : Home > T > TM8M105K016UBA
TM8M105K016UBA
Share on FacebookShare on Facebook
TM8M105K016UBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TM8M105K016UBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 16volts 10 M case MAP Hi-Rel Learn 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TM8M105K016UBA CAP TANT 1UF 16V 10 0603 890500 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TM8M105K016UBA CAP TANT 1UF 16V 10 0603 1517500 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com