Location : Home > T > TM361200L3GR
TM361200L3GR
Share on FacebookShare on Facebook
TM361200L3GR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B57881S303F Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 30k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
B57881S303F EPCOS Inc 13830 2013+ NTC THERMISTOR S 881/30 K/F 1 Ameyic Electronics Limited
B57881S303F EPCOS Inc 39754 NEW RoHS NTC THERMISTOR S 881/30 K/F 1 FindCores Electronics Inc.
B57881S303F EPCOS Inc 41985 1531+ NTC THERMISTOR S 881/30 K/F 1 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B57881S303F IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P51-200-S-D-MD-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Sealed Gauge Male - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
20 INCH-G-MV-MINI Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 0.72 PSI (4.98 kPa) Vented Gauge Male - 0.08" (2.03mm) Tube 0 mV ~ 20 mV (12V) 4-SIP Module