Location : Home > T > TLZ12A-GS18
TLZ12A-GS18
Share on FacebookShare on Facebook
TLZ12A-GS18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5956B/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 200V 3W DO216AA
1PMT5956B/TR7 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMDZ5232B BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD323
TPCA8021-H(TE12LQM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 27A SOP-8 ADV
HUFA75344S3ST Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A D2PAK
HUFA75344S3ST 77680 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HUFA75344S3ST Electronics 27580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1626470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626470000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1626470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 10POS 180 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1626470000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1823146 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1823146 Phoenix Contact 241860 1538+ SPT-THR 1 5/ 8-H-5 08 P26 Alphatek Technology Limited
1869703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
1869703 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1869703 Phoenix Contact 147470 2016+ PC TERM BLOCK 9.52MM 3POS BLACK Unitronix Electronics Limited
1869703 Phoenix Contact 288950 2016+ PC TERM BLOCK 9.52MM 3POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397000007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
714-87-148-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-87-148-31-008101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-148-31-008101 Preci-Dip 279130 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742950-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated
1742950-1 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ 250 FASTON RECP 18 AWG BRASS Unitronix Electronics Limited
1742950-1 TE Connectivity AMP Connectors 277730 2016+ 250 FASTON RECP 18 AWG BRASS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com