Location : Home > T > TLV320DAC3100EVM-U
TLV320DAC3100EVM-U
Share on FacebookShare on Facebook
TLV320DAC3100EVM-U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLV320DAC3100EVM-U 659875 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
TLV320DAC3100EVM-U 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B3B-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VI-B3B-MW-S IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3B-MW-S NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNY-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VE-BNY-IW-F3 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNY-IW-F3 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTZ-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W