Location : Home > T > TLMK3100-GS08
TLMK3100-GS08
Share on FacebookShare on Facebook
TLMK3100-GS08 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLMK3100-GS08 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-1393586-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium