Location : Home > T > TLHP5100
TLHP5100
Share on FacebookShare on Facebook
TLHP5100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLHP5100 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TLHP5100 High Intensity LED, ¡Ë5 mm Untinted Non-Diffused 10000 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TMM-118-01-T-D-SM Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
TMM-118-01-T-D-SM NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TMM-118-01-T-D-SM SAMTEC 5885 2016+ Connector New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
TMM-118-01-T-D-SM IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-826648-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-826648-6 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-826648-6 26545 15+ IN STOCK InMeiLe Technology
3-826648-6 TE Connectivity AMP Connectors 147050 2016+ CONN HEADER BRKWY 36POS VERT GOL Unitronix Electronics Limited
3-826648-6 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN HEADER BRKWY 36POS VERT GOL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com