Location : Home > T > TLCK106M006QTA
TLCK106M006QTA
Share on FacebookShare on Facebook
TLCK106M006QTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLCK106M006QTA RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TLCK106M006QTA Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 10uF 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TLCK106M006QTA CAP TANT 10UF 6.3V 20 0402 1230800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TLCK106M006QTA CAP TANT 10UF 6.3V 20 0402 585500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com