Location : Home > T > TL6215RF200GDT
TL6215RF200GDT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
885012007021 Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À5% 16V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)