Location : Home > T > TL602-020.0M
TL602-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
TL602-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TL602-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 139590 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TL602-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 61965 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TL602-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 139590 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TL602-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 57239 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TL602-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 70650 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1754170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
1754170000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1754170000 Weidmuller 147420 2016+ WDU 1.5/R3.5 BL Unitronix Electronics Limited
1754170000 Weidmuller 8000 2012+ WDU 1.5/R3.5 BL EKT Electronics Co., Ltd
1754170000 Weidmuller 8000 2012+ WDU 1.5/R3.5 BL TPC Global Service Co.Ltd.
831-83-031-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-031-10-273101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-031-10-273101 Preci-Dip 288090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562011130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562011130 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7832446 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7832446 Harwin Inc. 157430 2016+ 24+24 DIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7832446 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7832446 NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38010-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38010-18-0 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38010-18-0 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1500710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1500710000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1500710000 Weidmuller 147180 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1500710000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1571550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1571550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 23POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1571550000 Weidmuller 157730 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1571550000 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901560142 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)