Location : Home > T > TK55D10J1(Q)
TK55D10J1(Q)
Share on FacebookShare on Facebook
TK55D10J1(Q) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TK55D10J1(Q) ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TK55D10J1(Q) MOSFET N-CH 100V 55A TO220W 600700 Toshiba 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TK55D10J1(Q) MOSFET N-CH 100V 55A TO220W 262510 Toshiba 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N984B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 500MW DO35
1N984B N/A 18000 2016+ Original&new IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0387012404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws