Location : Home > T > TJ02A18200J0G
TJ02A18200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TJ02A18200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTHP045052 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTHP045052 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHP045052 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHP045052 On Shore Technology Inc. 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1913060 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)