Location : Home > T > THS2512RJ
THS2512RJ
Share on FacebookShare on Facebook
THS2512RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THS2512RJ Wirewound Resistors - Chassis Mount 12 Ohms 25W 50PPM 800,000 TE Connectivity / Holsworthy 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
THS2512RJ Wirewound Resistors - Chassis Mount 12 Ohms 25W 50PPM 800,000 TE Connectivity / Holsworthy 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
THS2512RJ Wirewound Resistors - Chassis Mount 12 Ohms 25W 50PPM 800,000 TE Connectivity / Holsworthy 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PR3/UL Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 13.8V 41W