Location : Home > T > THJD685K035RJN
THJD685K035RJN
Share on FacebookShare on Facebook
THJD685K035RJN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THJD685K035RJN standard package with RoHS 183090 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
THJD685K035RJN RoHS Compliant 37616 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
THJD685K035RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 35V 10 ESR=1.3 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3AG 5 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG