Location : Home > T > THJD475K050RJN
THJD475K050RJN
Share on FacebookShare on Facebook
THJD475K050RJN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THJD475K050RJN Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
THJD475K050RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50V 10 ESR=0.9 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
THJD475K050RJN standard package with RoHS 182170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
THJD475K050RJN CAP TANT 4.7UF 50V 10 2917 1540000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com