Location : Home > T > THJD226K035R0300
THJD226K035R0300
Share on FacebookShare on Facebook
THJD226K035R0300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THJD226K035R0300 CAP TANT 22UF 35V 10 2917 1447900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
THJD226K035R0300 Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 22uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com