Location : Home > T > THJB106K016RJN
THJB106K016RJN
Share on FacebookShare on Facebook
THJB106K016RJN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THJB106K016RJN CAP TANT 10UF 16V 10 1210 994100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
THJB106K016RJN CAP TANT 10UF 16V 10 1210 884100 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
THJB106K016RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10 ESR=2.8 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
THJB106K016RJN 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
THJB106K016RJN standard package with RoHS 181750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
THJB106K016RJN Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
THJB106K016RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10 ESR=2.8 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com