Location : Home > T > THJA475K016RJN
THJA475K016RJN
Share on FacebookShare on Facebook
THJA475K016RJN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THJA475K016RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 4.7uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
THJA475K016RJN CAP TANT 4.7UF 16V 10 1206 887900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
THJA475K016RJN CAP TANT 4.7UF 16V 10 1206 877900 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
THJA475K016RJN 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
THJA475K016RJN standard package with RoHS 182690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
THJA475K016RJN Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 4.7uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com