Location : Home > T > THF226K050P1G-F
THF226K050P1G-F
Share on FacebookShare on Facebook
THF226K050P1G-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THF226K050P1G-F CAP TANT 22UF 50V 10 AXIAL 1204400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
THF226K050P1G-F CAP TANT 22UF 50V 10 AXIAL 575400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-9 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 9"