Location : Home > T > THF107K020P1G-F
THF107K020P1G-F
Share on FacebookShare on Facebook
THF107K020P1G-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
THF107K020P1G-F CAP TANT 100UF 20V 10 AXIAL 1204600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
THF107K020P1G-F CAP TANT 100UF 20V 10 AXIAL 575600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
THF107K020P1G-F Original new 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
THF107K020P1G-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 100uF 20V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com