Location : Home > T > TH21215000J0G
TH21215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH21215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5919AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO204AL
ZMY8V2-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1W DO213AB
ZMY8V2-GS08 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ZMY8V2-GS08 659874 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ZMY8V2-GS08 VISHAY 14500 14-15+ DO213-AB Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C11 TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
1927535 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1927535 23967 2015+ 2015+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1927535 Phoenix Contact 157810 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1927535 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com