Location : Home > T > TH20215000J0G
TH20215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH20215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395166508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959451 Electronics 25080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1959451 Semiconductor 31495 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1959451 STOCK 43340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
282808-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.394" (10.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)