Location : Home > T > TH15010100J0G
TH15010100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH15010100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ4752A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 2W SMBJ
SMBJ4752A/TR13 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ4752A/TR13 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSF083N03LQ G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 53A MG-WDSON-2
BSF083N03LQ G Infineon 11508 12+ 2-WDSON SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BSF083N03LQ G Infineon Technologies 241690 1538+ MOSFET N-CH 30V 53A MG-WDSON-2 Alphatek Technology Limited
BSF083N03LQ G Infineon Technologies 241690 1538+ MOSFET N-CH 30V 53A MG-WDSON-2 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BSF083N03LQ G Infineon Technologies 8000 2012+ MOSFET N-CH 30V 53A MG-WDSON-2 SIMEN Electronics Co.,Ltd
NTLJF3118NTAG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 2.6A 6-WDFN
NTLJF3118NTAG ON 13236 14-15+ WDFN-6 Nego IC Co.Doris@negoic.com
NTLJF3118NTAG ON Semiconductor 8000 2012+ MOSFET N-CH 20V 2.6A 6-WDFN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NTLJF3118NTAG ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
282812-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282812-9 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282812-9 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14310316102000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13710000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13710000J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 500 TB PLU PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
TJ13710000J0G IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ13710000J0G NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF18525000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
VF18525000J0G Amphenol FCI 147570 2016+ 508 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VF18525000J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF18525000J0G NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395045003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858138 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1858138 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1858138 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769810000 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769810000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 63POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com