Location : Home > T > TH15010100J0G
TH15010100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH15010100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84-C68,215 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 250MW SOT23
445W23F27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 24pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
ASTMLPV-18-16.000MHZ-EJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 4.1mA Enable/Disable
TS09A10D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09A10D00J0G Amphenol FCI 157840 2016+ 750 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS09A10D00J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09A10D00J0G NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1026810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1026810000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1026810000 Weidmuller 147620 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1026810000 Weidmuller 288910 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP122A Crystals and Oscillators Crystals 12.288MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP122A CTS-Frequency Controls 57009 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP122A CTS-Frequency Controls 88670 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP122A IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416F40613IAT Crystals and Oscillators Crystals 40.61MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F40613IAT CTS-Frequency Controls 31545 1538+ CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT Alphatek Technology Limited
416F40613IAT CTS-Frequency Controls 56969 2015+ CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40613IAT CTS-Frequency Controls 78410 2015+ CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1753534 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1753534 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1753534 Electronics 25341 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1753534 Phoenix Contact 288950 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1701702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 3 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1701702 Phoenix Contact 147360 2016+ DFK-PC 6-16/ 3-GFU-10 16 Unitronix Electronics Limited
1728307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole