Location : Home > T > TH10415000J0G
TH10415000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH10415000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F26025CLR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26025CLR CTS-Frequency Controls 139270 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F26025CLR CTS-Frequency Controls 31495 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26025CLR CTS-Frequency Controls 56919 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F26025CLR CTS-Frequency Controls 98270 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMHZ4625 TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
CMHZ4625 TR IC 37300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMHZ4625 TR NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFH10150J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
ELFH10150J Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 10POS .197 VERT BK EKT Electronics Co., Ltd
ELFH10150J Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 10POS .197 VERT BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELFH10150J NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP330F23CET Crystals and Oscillators Crystals 33MHz ¡À20ppm Crystal 20pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
LP330F23CET IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP330F23CET NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP221F33IET Crystals and Oscillators Crystals 22.1184MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
LP221F33IET IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP221F33IET NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0743204000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Receptacle Connector 24 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
0743204000 Molex 10000 CONNRCPTDVI AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
OQ04055000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ04055000J0G IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ04055000J0G NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788282 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 19 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1788282 Phoenix Contact 147760 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1788282 Phoenix Contact 287690 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776493-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776493-9 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERMINAL BLOCK 9POS 5.08MM SIDE Unitronix Electronics Limited
1776493-9 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERMINAL BLOCK 9POS 5.08MM SIDE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395432613 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole