Location : Home > T > TH03215000J0G
TH03215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH03215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38021-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38021-03-0 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38021-03-0 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V-25.000MAAJ-T Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-25.000MAAJ-T TXC CORPORATION 139850 17+/18+ CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
7V-25.000MAAJ-T TXC CORPORATION 139850 NEW RoHS CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Inc.
7V-25.000MAAJ-T TXC CORPORATION 42075 1538+ CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7V-25.000MAAJ-T TXC CORPORATION 57499 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AI-72-18E-74.250000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 74.25MHZ OE
8-35476-2 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-35476-2 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-35476-2 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HW06308000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06308000J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 381 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HW06308000J0G IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06308000J0G NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ05555000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ05555000J0G Amphenol FCI 157840 2016+ 508 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ05555000J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ05555000J0G NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1721730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1721730000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1721730000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1721730000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1721730000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1822969 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1822969 Phoenix Contact 140130 NEW RoHS SPT-THR 1 5/12-H-3 81 P26 FindCores Electronics Inc.
1822969 Phoenix Contact 242360 1538+ SPT-THR 1 5/12-H-3 81 P26 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
20020704-H221B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
20020704-H221B01LF Amphenol FCI 157820 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020704-H221B01LF Amphenol FCI 297970 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020704-H221B01LF IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1824792 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Surface Mount
1824792 Phoenix Contact 140220 17+/18+ SPT-SMD 1 5/ 7-H-5 0 R88 FindCores Electronics Co.,Ltd.
1824792 Phoenix Contact 287990 2016+ TERM BLOCK 7POS SIDE 5MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com