Location : Home > T > TH02215000J0G
TH02215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TH02215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N5542CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW DO213AA
JANTX1N5542CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N5542CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ LEADLESS PACKAGE FOR SURFACE MOUNT ZENER DIODE 500mW WLParts Electronics ltd
T38561-01-0 Curtis Industries 157630 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38561-01-0 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38561-01-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1707544 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1707544 Phoenix Contact 156960 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1707544 Phoenix Contact 298370 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1900882 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1900882 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1900882 Phoenix Contact 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1900882 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com