Location : Home > T > TFZVTR15B
TFZVTR15B
Share on FacebookShare on Facebook
TFZVTR15B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK44710030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK44710030J0G Amphenol FCI 147430 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK44710030J0G IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK44710030J0G NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387344003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
YK42103030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK42103030J0G Amphenol FCI 157850 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK42103030J0G IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK42103030J0G NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF16325100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF16325100J0G Amphenol FCI 147540 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VF16325100J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF16325100J0G NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BS-21-8-P 3M 157580 2016+ VINYL INSL BUTTED SEAM BLOCK FOR Unitronix Electronics Limited
BS-21-8-P IC 38440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-21-8-P NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8892670000 Weidmuller 147270 2016+ CONN USB ADAPTER A-A Unitronix Electronics Limited
8892670000 Weidmuller 298970 2016+ CONN USB ADAPTER A-A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1766961 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)