Location : Home > T > TFZVTR15B
TFZVTR15B
Share on FacebookShare on Facebook
TFZVTR15B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-87-126-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-126-41-026101 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-126-41-026101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
805-83-021-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-021-10-012101 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-021-10-012101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-021-10-012101 Preci-Dip 298530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S4B-ZR(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1722582110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
1722582110 Molex, LLC 157750 2016+ RCPT HSG DUAL V0 NAT TPA 10 CK Unitronix Electronics Limited
1-1827862-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
1-1827862-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1827862-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 20POS DUAL KEY X EKT Electronics Co., Ltd
1-1827862-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 20POS DUAL KEY X TPC Global Service Co.Ltd.
66429-051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?