Location : Home > T > TFZGTR22B
TFZGTR22B
Share on FacebookShare on Facebook
TFZGTR22B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFZGTR22B 495875 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TFZGTR22B 495875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TFZGTR22B 495875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TFZGTR22B 495875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431112-01-0 Curtis Industries 147560 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431112-01-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4PCR-03-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4PCR-03-008 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387245202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
SIT8008AI-21-33S-68.080000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 68.08MHZ ST
63-SN 3M 157270 2016+ NYLN INSL SEAMLESS BUTT CONNECTO Unitronix Electronics Limited
63-SN 3M 297790 2016+ NYLN INSL SEAMLESS BUTT CONNECTO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63-SN IC 57550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ20120000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OQ20120000J0G Amphenol FCI 147380 2016+ 350 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ20120000J0G IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ20120000J0G NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1787292 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1787292 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1787292 Phoenix Contact 147580 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1787292 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777358 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777358 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777358 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
0395931615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole