Location : Home > T > TFSF750RJE
TFSF750RJE
Share on FacebookShare on Facebook
TFSF750RJE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TFSF750RJE RES 750 OHM 2W 5 AXIAL 1219400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TFSF750RJE RES 750 OHM 2W 5 AXIAL 902500 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TFSF750RJE Thick Film Resistors - Through Hole 2watt 750ohm 5 55 Joules 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com